O nas

O nas 2018-01-09T11:47:14+00:00

Kim jesteśmy?

Firma Pamako powstała aby skutecznie propagować jakość, nowoczesność i kreatywność.
Jesteśmy firmą handlową dostarczającą naszym klientom nowoczesne produkty o dobrej jakości znanych firm krajowych i zagranicznych. Cały czas poszerzamy nasz asortyment .

Nowe pomysły, lepsza kontrola i dialog z klientem to działania mające na celu dostosowanie produktów do potrzeb odbiorcy. Bardzo dobra współpraca z producentami i importerami pozwala nam zapewnić odpowiedni serwis i jakość oferowanych produktów.

Powyższa strategia jest oparta na stałej koncentracji na potrzebach Klienta i jego oczekiwań, ciągłą poprawę efektywności działania poprzez restrukturyzację organizacyjną i ścisłą dyscyplinę w obszarze płynności finansowej. Profesjonalna obsługa Klienta od momentu dialogu, porady do wyboru produktu lub usługi jest jednym z naszych atutów.

Produkty

Dzięki współpracy z krajowymi i zagranicznymi producentami KFP „BIAŁOGON” SA  oraz Mast Pumpen nasza firma oferuje pompy w wykonaniu zwykłym i przeciwwybuchowym oraz części zamienne do nich a także dostarcza indywidualnych rozwiązan według potrzeb odbiorcy.

Naszymi partnerami są też producenci sprzętu elektrotechnicznego renomowanych marek jak firma MENEKES Elektrotechnik GmbH, GIFAS ELECTRIC czy NIGHTSEARCHER oraz firma Profi-Elektro wyłączny przedstawiciel na Polskę tych i innych producentów sprzętu dla służb ratownictwa, służb mundurowych i przemysłu. Sprawność i bezpieczeństwo podczas wykonywania najtrudniejszych zadań przez odpowiednie służby wymaga zastosowania sprzętu najwyższej jakości. W naszej ofercie posiadamy też sprzęt elektrotechniczny o stopniu ochrony IP68,                                                            oraz osprzęt przeciwwybuchowy Ex-ATEX.

Firma PAMAKO dokłada starań aby najnowsze produkty dla tych służb, były dostępne na polskim rynku .

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.

Życzymy Państwu właściwych wyborów.